Mezoterapie

Mezoterapie

Mezoterapie je metoda, při níž lze velmi rychle a účinně dosáhnout omlazení, vypnutí a prozáření pokožky obličeje, dekoltu , krku. Zvyšuje regenerační schopnosti pleti.

  • Co je to mezoterapie

Mezoterapie přirozeně podnítí tvorbu kolagenu a nových buněk. Vypne kůži a vyrovná středně hluboké vrásky. Mezoterapie je minimálně bolestivý zákrok, který se provádí mikroinjekcemi do střední vrstvy kůže (mezodermu) cca 0,4 mm Vpravují se speciální roztoky obsahující kyselinu hyalurunovou a látky obsahující vysoké koncentrace vitamínů, aminokyselin a koenzymů. Vysušená pokožky, zvláště po zimních či letních dovolených potřebuje vypnout a doplnit hydrataci. Nejrychlejší a nejúčinnější metodou se stává právě mezoterapie. Koncentráty vitamínů se doplní právě o kyselinu hyalurunovou a způsobí okamžité vypnutí pokožky a její hydrataci.

Ošetření se provádí mikroinjekcí po celém reliéfu pokožky obličeje, dekoltu či krku. Přesné dávkování je individuální, dle stavu pleti. Doporučují se nejméně 4 aplikace.

  • Proč právě mezoterapie?

Pokud budete hledat nechirurgickou alternativu omlazení pokožky obličeje, dekoltu, krku, je pro Vás mezoterapie jednoduchým, rychlým a okamžitým řešením . Tato metoda je samozřejmě dočasná a nedokáže natrvalo vypnout drobné vrásky a tím vylepšit vaši celkovou kvalitu pleti. Mezoterapii lze kombinovat s dalšími zákroky.

  • Bolestivost mezoterapie

Dá se říci,že jde o téměř nebolestivý zákrok. V krajních případech lze použít anestetický krém.

  • Po aplikaci mezoterapie

Bezprostředně po aplikaci je pokožka mírně načervenalá.Tento projev odezní do dvou hodin po zákroku. Pleť se ošetří krémem . Další omezení nejsou nutná . Můžete se tedy věnovat svým obvyklým aktivitám či odejít do zaměstnání.

Cena

obličejová část 1. aplikace – 1800Kč + krém 1000 Kč

obličejová část 2. – 4. aplikace – 1800 Kč